Jsme zde Po-Čt 8 - 15 h a Pá 8 - 11:30 h

MDPO OPAVA - ZASTÁVKY MHD

Vážení návštěvníci,

připravili jsme pro Vás přehlednější stránky zmapované sítě Městského dopravního podniku Opava (dále jen "MDPO"). Jelikož 1. března 2022 došlo k změnám v trolejbusovém provozu, autobusový provoz MHD zůstal beze změn, vytvořili jsme pro Vás schéma linek a současně zmapovaných zastávek MHD.  Jaké má schéma pro Vás význam či přednosti? 

  1. číslování trolejbusu a směr odkud a kam trolejbus jede
  2. zastávky, kterými trolejbus projíždí
  3. každá zastávka má link / odkaz, který Vás přesměruje na danou zastávku s informacemi o přístupnosti 
  4. hodnocení zastávek - přístupná (zelená), částečně přístupná (oranžová) a obtížně přístupná / nepřístupná (červená)
  5. proklikem na "Linka č. ...." Vás přesměrujeme na jízdní řád 
  6. informace  "Zastávka na znamení" nebo "Zastávka stálá" 

Závěrem bychom chtěli zmínit, že veškeré spoje, trolejbusové i autobusové jsou provozovány nízkopodlažními vozidly a také že hlavní přestupní zastávkou je zastávka Divadlo, kde na sebe jednotlivé spoje k přestupu navazují.  

Chcete mít neustále v mobilním zřízení aktuální JŘ MDPO?  Naskénujete si QR kód, kde naleznete kompletní jízdní řády všech trolejbusových (201 ; 202 ; 203 ; 204) a autobusových linek sítě MDPO.

QR Jízdní řády

TROLEJBUSOVÉ  LINKY:

// Klikněte na číslo linky a budete přesměrování na jízdní řád //Poznámka:  *** Prasková - vybrané spoje na této lince jedou od zastávky Zimní stadion přes zastávku Prasková a pokračuji dále jako linka č. 201 !!!


Poznámka: *** Prasková - vybrané spoje na této lince jedou od zastávky Divadlo přes zastávku Prasková a pokračuji dále jako linka č. 201 !!!


Autobusové linky:

// Klikněte na číslo linky a budete přesměrování na jízdní řád //

Poznámka:  Zastávky bez odkazu (nepodtržené) jsou zastávky nehodnocené, např. Komárov, Suché Lazce, kde v současné době probíhají stavební práce. Děkujeme za pochopení. 


Linka č. 211 / Praskova ==> Podvihov, Na Nové_>>> Praskova >>> Anenská >>> Těšínská >>> Jatky >>> Ostroj >>> Papírny >>> Globus >>> Komárov, OASA >>> Komárov, Balakom >>> Komárov, tělocvična  >>> Komárov, Podvihovská >>> Komárov, Drůb. záv. >>> Podvihov, Kom. Chaloupky >>> Podvihov, hostinec >>> Podvihov, Na Nové   


Linka č. 211 / Podvihov, Na Nové ==> Praskova_>>> Podvihov, Na Nové >>> Podvihov, hostinec >>> Podvihov, Komárovské Chaloupky >>> Komárov, Drůb. záv. >>> Komárov, Podvihovská >>> Komárov, tělocvična >>> Komárov, Balakom >>> Komárov, OASA >>> Globus >>> Ostroj >>> Jatky >>> Těšínská >>> Anenská >>> PraskovaPoznámka: *** takto označené zastávky = spoj v daném směru v zastávce NESTAVÍ

Poznámka: *** takto označené zastávky = spoj v daném směru v zastávce NESTAVÍ
Poznámka: *** takto označené zastávky = spoj v daném směru v zastávce NESTAVÍ